
Автоматичний перемикач (АВР) під DIN-рейку TOMZN TOQ7/2P 100A 2 полюси (51-00116)
1 600 ₴
- В наличии
- Код: 51-00116
Автоматичний перемикач (АВР) під DIN-рейку подвійного живлення TOMZN TOQ7/2P 100A для автоматичного (або ручного) перемикання між двома джерелами живлення. Номінальний струм 100 А, номінальна напруга керування AC 220 В/50 Гц, номінальна напруга контактів AC 400 В/50 Гц, напруга ізоляції AC 690 В/50 Гц, кількість полюсів 2.
Застосування
Автоматичний перемикач використовується для забезпечення безперебійного живлення критичних навантажень, таких як серверні кімнати, медичне обладнання, системи безпеки тощо. Також він знаходить застосування в промислових об'єктах, забезпечуючи безперебійну роботу виробничого обладнання. Пристрій розроблений для автоматичного перемикання між двома джерелами живлення, що дозволяє уникнути перерв у постачанні електроенергії. Автоматичний перемикач використовується для інверторів потужністю 1500 Вт та вище.
Автоматичний перемикач (АВР) не призначений для автоматичного дистанційного запуску генератора й не може ним керувати. Проте, за допомогою сухих контактів реле, АВР може надавати сигнал про стан мережі (зникнення/поява) для зовнішніх пристроїв, які керують генераторами.
Ключові властивості
- Подвійний автоматичний перемикач підходить для систем аварійного електропостачання з частотою 50 Гц і номінальною напругою 220 В змінного струму.
- Кількість полюсів: 2.
- Номінальний струм: 100 А.
- Номінальна напруга керування: AC 220 В/50 Гц.
- Номінальна напруга контактів: AC 400 В/50 Гц.
- Напруга ізоляції: AC 690 В/50 Гц.
- Номінальна сила струму короткого замикання: 50 кА.
- Номінальна імпульсна напруга, що витримується: 8 кВ.
- Час перемикання: 0.008 с/8 мс.
- Підтримується автоматичне або ручне перемикання між двома джерелами живлення.
- Світлодіодні індикатори на передній панелі відображають стан роботи пристрою та джерел живлення.
- Встановлення на DIN-рейку.
- Відповідає стандарту GB/T14048.11.
- Матеріал корпусу: високоякісний вогнетривкий пластик.
- Термін служби: автоматичне перемикання – 2000 разів; ручне перемикання – 5000 разів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 690 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина (висота) | 107.6 |
| Додаткові характеристики | IP20, Монтаж на DIN-рейку |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крива вимкнення | — |
| Количество полюсов | 2 |
| Напряжение | 13.6 В |
| Номінальна вимикальна здатність | 50 |
| Номинальное напряжение | 400 |
| Номинальный ток | 100 |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 107.6 / 109 / 78 мм |
| Розміри, мм | 107.6 / 109 / 78 |
| Тип | — |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип монтажа | Din-рейка |
| Тип напруги | Змінний струм |
| Тип устройства | Автомат введення резерву |
| Ширина | 109 |
- Цена: 1 600 ₴










