
Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-1848 Type-C (24000mAh LiFePo4) 5V/9V/12V/48V/PoE, LiFePo4 4*6Ah, для
3 636 ₴
- В наличии
- Код: 42-00173
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1848 Type-C (24000mAh LiFePo4) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 24000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, Passive PoE 1 Гбіт/с, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 48 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, Passive PoE: 48В/0.35А, максимальна вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE 1Gb має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 48 В. Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, кабель живлення DC-DC довжиною 33 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC загальною довжиною 60 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-1848 Type-C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 24000 мА·год). Час заряджання батарей 4 години.
- Вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, Passive PoE зі швидкістю 1 Гбіт/с, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 48 В (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, Passive PoE: 48В/0.35А.
- Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 206 / 120 / 35 мм та вагою 900 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-A, 1 х USB Type-C, DC, LAN |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 900 |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 48 |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (9 В), PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 230 х 125 х 38 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина кабеля | 0.8, 0.6 |
| Дополнительные функции | Миттєве перемикання на батарею, Індикатор рівня заряду батареї, Можливість використання як повербанк |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100-240 В/50-60 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Мережевий кабель живлення 220 В (80 см), кабель DC-DC (33 см), розгалужувач DC-2 DC (60 см) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Количество розеток | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 12.8 |
| Номинальная мощность | 18 |
| Особенности | С дисплеем |
| Мощность | 18 |
| Назначение | Для роутера |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Розміри | 230 / 125 / 38 мм |
| Розміри, мм | 230 / 125 / 38 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
| Час заряду батарей | 4 години |
| Час перемикання на батарею | Миттєве перемикання |
- Цена: 3 636 ₴










