
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 100А*год 25.6В 2560Вт*год Sako Li-Sun series SK-25.6V100Ah настінний /
34 500 ₴
- В наличии
- Код: 42-00243
Sako Li-Sun series SK-25.6V100Ah – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 25.6 В та ємністю 100 А·год / 2560 Вт·год, складова системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А. Ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційний порт RS485. Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth для моніторингу стану батареї. В одну систему можна підключити до 15 акумуляторних батарей. Настінний або підлоговий монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Sako є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Sako Li-Sun series – це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 15 акумуляторних батарей. Використовується лише у приміщеннях.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційний порт RS485 для підключення до інверторів.
- Вбудовані WiFi/Bluetooth для моніторингу стану батареї.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 6000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 15 акумуляторних батарей.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами бренду Sako та іншими інверторами популярних брендів.
- Захист від перезаряду/перерозряду, короткого замикання, надмірного струму, перегріву.
- Можливість настінного монтажу або встановлення на підлогу.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | RS485, Wi-Fi, Bluetooth |
| Вес | 32.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | RS485, Wi-Fi, Bluetooth, LCD-дисплей |
| Діапазон максимальних температур | -10 - +50 |
| Диапазон рабочих температур | -10 - +50 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантажень, Від перегрівання |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Вместимость | 100 |
| Напряжение | 25.6 В |
| Напруга акумуляторної батареї | 25.6 |
| Напруга завершення заряду | 28.8 В |
| Номінальна потужність модуля | 2560 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 390 / 178 мм |
| Розміри (ВxШxГ) | 520 х 390 х 178 |
| Розміри, мм | 520 / 390 / 178 |
| Струм заряду батареї | 50 |
| Совместимость | Sako та інші інвертори |
| Тип | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 34 500 ₴









