
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 300А*год 51.2В 15360Вт*год Sako Li-Sun series SK-51.2V300Ah настінний /
100 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00246
Sako Li-Sun series SK-51.2V300Ah – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 300 А·год / 15360 Вт·год, складова системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 150 А/200 А. Ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційні порти CAN, RS485. Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth для моніторингу стану батареї. В одну систему можна підключити до 15 акумуляторних батарей. Настінний або підлоговий монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Sako є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Sako Li-Sun series – це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 15 акумуляторних батарей. Використовується лише у приміщеннях.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційні порти RS485, CAN для підключення до інверторів.
- Вбудовані WiFi/Bluetooth для моніторингу стану батареї.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 8000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 15 акумуляторних батарей.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами бренду Sako та іншими інверторами популярних брендів.
- Захист від перезаряду/перерозряду, короткого замикання, надмірного струму, перегріву.
- Можливість настінного монтажу або встановлення на підлогу.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 300 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Вес | 121 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | LCD-дисплей, Wi-Fi, Bluetooth |
| Діапазон максимальних температур | -10 - +50 |
| Диапазон рабочих температур | -10 - +50 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантажень, Від перегрівання |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 8000 |
| Максимальна енергоємність | 15360 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Вместимость | 300 |
| Напряжение | 51.2 В |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Номінальна потужність модуля | 15360 Вт×год |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 900 / 625 / 190 мм |
| Розміри (ВxШxГ) | 190 х 625 х 900 |
| Розміри, мм | 900 / 625 / 190 |
| Струм заряду батареї | 150 |
| Совместимость | Sako та інші популярні бренди |
| Тип | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 100 000 ₴


