
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD6011 Ultra thin PD67W GAN A+C White (43-00155)
1 255 ₴
- В наличии
- Код: 43-00155
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD6011 Ultra thin PD67W GAN A+C (PD 67 Вт) з 2 вихідними портами: USB Type-A та USB Type-C. Вирізняється ультратонким корпусом товщиною всього 14.2 мм та складаною конструкцією вилки, що робить його максимально зручним для транспортування. Підтримка протоколів швидкої зарядки PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A, а також режиму PPS.
Застосування
Прекрасний додаток для будь-якого робочого столу та незамінний аксесуар у подорожах. Дозволяє зарядити 2 різні пристрої одночасно, використовуючи при цьому одну розетку. Ультракомпактний дизайн, співмірний за розмірами з кредитною карткою, та складана на 90° вилка дозволяють знайти місце в будь-якій кишені або найменшому відділенні сумки.
Зарядний пристрій на основі технології GaN (напівпровідник з нітриду галію) забезпечує вищу енергоефективність та краще розсіювання тепла при значно менших розмірах. Завдяки цьому пристрій залишається тонким, легким і придатним для швидкої зарядки потужних сучасних гаджетів.
Ключові властивості
- Вхідна напруга: 100-240 В 50/60 Гц 1.4 А макс.
- Вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3.35А (67 Вт макс.).
- Вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 20В/2.25А (45 Вт макс.).
- Спільний вихід (USB Type-C + USB Type-A): 45 Вт + 10.5 Вт.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A.
- Підтримка технології PPS (Programmable Power Supply) 3.3-20В/3.35А дозволяє автоматично підлаштовувати параметри напруги та струму для конкретного пристрою.
- Вбудована система захисту: від надмірного струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання, перезаряджання.
- Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик ABS + PC.
- Унікальний ультратонкий дизайн зі складаною вилкою, розміри 88 / 45 / 14.2 мм.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 67 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-выход | USB-A x 1, USB-C x 1 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C, USB-A |
| Выходной ток | 3 |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 1.4 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | GaN, складана вилка, захист від надмірного струму, перенапруги, перегріву і короткого замикання, вогнетривкий корпус ABS+PC, ультратонкий дизайн, підтримка PD3.0, QC3.0, PPS |
| Питание | Сеть |
| Цвет | white |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 2 |
| Количество портов | 2 |
| Максимальная мощность | 67 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Функція швидкого заряджання |
| Розміри | 88 / 45 / 14.2 мм |
| Розміри, мм | 88 / 45 / 14.2 |
| Совместимость | Універсальні |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Programmable PowerSupply (PPS) |
- Цена: 1 255 ₴










