
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Hikvision DS-7616NI-Q2(D) (99-00013923)
7 830 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013923
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
16-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: виявлення руху, перетину лінії, вторгнення у зону, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 4096x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 6 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; інтерфейси: USB 2.0 x2; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід HDD: SATA x2, 8TB; живлення DC12V/3.33A, споживання 15 Вт; розміри 385 / 315 / 52 мм; вага 1.8 кг
16-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: виявлення руху, перетину лінії, вторгнення у зону, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 4096x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 6 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; інтерфейси: USB 2.0 x2; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід HDD: SATA x2, 8TB; живлення DC12V/3.33A, споживання 15 Вт; розміри 385 / 315 / 52 мм; вага 1.8 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| USB-выход | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Відеоаналітика, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей, H.264, H.264+, H.265, H.265+, Формат: IP, Гарантія: 12 місяців, Країна виробник: Китай |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Сетевые интерфейсы | 1х RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Обсяг пам'яті | до 8 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, USB |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Підтримуваний HDD | до 8 Тб |
| Робоча напруга | 12 В DC, 3.3 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 1920х1080, 1280х720, 640x480, 704x576, 528x384, 352x240, 352x288, 176x144 |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 385 х 315 х 52 |
| Розміри, мм | 385 / 315 / 52 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 720p, 1080p, 4CIF, 2CIF, CIF, QCIF |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 7 830 ₴


