
IP-відеокамера 2Mp Dahua DH-IPC-HDW1230T1 f=2.8mm (99-00020127)
3 060 ₴
- В наличии
- Код: 99-00020127
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, людини; розумний пошук); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 101°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0.001 Люкс@F2.0 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання 4.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø109 / 86 мм; вага 250 г
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, людини; розумний пошук); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 101°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0.001 Люкс@F2.0 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання 4.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø109 / 86 мм; вага 250 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 250 |
| Вид | Купольні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення руху, Розумний пошук |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54 |
| Угол обзора по горизонтали | 101 |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 109 х 109 х 86 |
| Розміри, мм | 109 / 86 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴

