
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HDW3441T-ZS-S2 f=2.7-13.5mm з мікрофоном (99-00010940)
9 810 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00010940
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (розумне виявлення руху, виявлення перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4 MP (2688x1520@25 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 104°-29°; ІЧ-підсвічування до 40 м; відеокомпресія AI H.265 / AI H.264 / Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.265 / H.264 / H.264H / H.264B; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.5 (колір), 0.0005 Люкс@F1.5 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ-45 (10/100 Base-T); ONVIF (Profile S/G/T), CGI, P2P, Milestone, Genetec; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання 4-8.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 108.3 / Ø122 мм; вага 715 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 21 м |
| Интерфейсы | RJ-45, Ethernet, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 715 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 64 - 210 м |
| Відеокодек | AI H.264, AI H.265, H.264, H.264B, H.264H, Smart H.264+, Smart H.265+, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, HLC, BLC, Defog, ROI 4 зони, Електронна стабілізація |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54° - 16 |
| Угол обзора по горизонтали | 104° - 29 |
| Кути огляду | Г: 104°-29°; В: 54°-16°; Д: 125°-33° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° - 78 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 5x |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4-8.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Программное обеспечение | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome, Firefox |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 122 х 122 х 108.3 |
| Розміри, мм | Ø 122 / 108.3 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 42 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 84 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | DMSS |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Формат видео | H.265, H.264, H.264H, H.264B |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
- Цена: 9 810 ₴

