
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 20А*год LiFePO4 LiTime L12V20-20-BASIC-4-A20 (44-00520)
4 504 ₴
- Нет в наличии
- Код: 44-00520
Акумуляторна батарея LiTime L12V20-20-BASIC-4-A20 ємністю 20 А·год (256 Вт·год), з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: ≥ 4000.
Підтримується паралельне підключення до 4 акумуляторних батарей та послідовне до 4 батарей.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості LiTime L12V20-20-BASIC-4-A20
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 20 А·год.
- Енергоємність: 256 Вт·год.
- Кількість циклів: ≥ 4000.
- Рекомендований струм заряду: 4 А (0.2C); максимальний струм заряду: 20 А.
- Максимальний безперервний струм розряду: 20 А, піковий струм розряду: 80 А (протягом 1 секунди).
- Клас захисту: IP65.
- Робоча температура: заряджання 0°C ~ +50°C, розряджання -20°C ~ +60°C, зберігання -10°C ~ +50°C.
- Тип клем: M5.
- Розміри 181 / 77 / 170 мм, вага 2.23 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20 |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Вес | 2.23 |
| Вид | Акумулятори |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | IP65, Вбудована BMS-плата, Кількість циклів ≥ 4000, Внутрішній опір 40 мОм, Матеріал корпусу ABS-пластик, Паралельне/Послідовне підключення до 4 батарей |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 256 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напряжение | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50°С; зберігання: -10 °С ~ +50°С |
| Розміри | 181 / 77 / 170 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 181 х 77 х 170 |
| Розміри, мм | 181 / 77 / 170 |
| Совместимость | Джерела безперебійного живлення 220 |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | — |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 4 504 ₴

