
HTDVI-відеокамера 5Mp Hikvision DS-2CE17H0T-IT5F (C) f=3.6mm (99-00004887)
2 075 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004887
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5MP зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 80 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 79 / 76 / 217 мм; вага 330 г
5MP зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 80 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 79 / 76 / 217 мм; вага 330 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 330 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 5 Мп CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | 2D DNR, DWDR, BLC, HLC, Підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Диапазон рабочих температур | -40°C~+60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 80 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F1.2 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0 -360°, нахил: 0 - 180°, оберт: 0 - 360° |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 79 х 76 х 217 |
| Розміри, мм | 79 / 76 / 217 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 075 ₴

