
IP PTZ-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2DE5225W-AE(T5) f=4.8-120mm 25x (99-00009156)
18 450 ₴
- В наличии
- Код: 99-00009156
2Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів, аудіо винятків, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); моторизований об’єктив f=4.8-120 мм (25x оптичний зум); панорамування 360°, нахил -15°-90°, швидкість повороту до 250°/с, нахилу до 150°/с; кут огляду горизонтальний 57.6°-2.5°; ІЧ-підсвічування до 100 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; аудіо: 1 вхід / 1 вихід; тривожні: 2 входи / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 256 ГБ; живлення AC 24 В/PoE (802.3at), споживання до 20 Вт; клас захисту IP66, IK10; робоча температура -30°C~+65°C; корпус метал; габарити Ø220 / 280 мм; вага 3 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IK10, WDR 120 дБ, PoE+ (802.3at), ONVIF |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +65 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 34.4° - 1.4 |
| Угол обзора по горизонтали | 57.6° - 2.5 |
| Кути огляду | Г: 57,6° - 2,5°, В: 34,4° - 1,4°, Д: 64,5° - 2.9° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -5°-90° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Нахил | -15°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 0°-360 |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Робоча напруга | AC 24 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 220 х 220 х 280 |
| Розміри, мм | Ø 220 / 280 |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 2/1 |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 |
| Формат видео | H.264, H.265, H.264+, H.265+ |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 c |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 250°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
- Цена: 18 450 ₴

