
HTDVI-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CE76D3T-ITMF f=2.8mm (99-00010062)
1 575 ₴
- В наличии
- Код: 99-00010062
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2MP зовнішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 106°; ІЧ-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 3D DNR, 120dB WDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4.6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø 89.47 / 68.2 мм; вага 240 г
2MP зовнішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 106°; ІЧ-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 3D DNR, 120dB WDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4.6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø 89.47 / 68.2 мм; вага 240 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 240 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 2 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | 3D DNR, 120dB WDR, BLC, HLC, Підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS, Споживання 4.6 Вт, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 106 |
| Кути огляду | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс (з підсвіткою) |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 89.5 х 89.5 х 68.2 |
| Розміри, мм | 89.47 / 68.2 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 575 ₴

