5MP купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85°; ІЧ-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 98 / 65.4 мм; вага 148 г
5MP купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85°; ІЧ-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 98 / 65.4 мм; вага 148 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 148 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | Ø 98 / 65.4 мм |
| Розміри, мм | Ø 98 / 65.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴


