
IP-відеокамера 8Mp Hikvision DS-2CD2683G2-LIZS2U f=2.8-12mm, ІЧ+LED, з 2 мікрофонами (99-00019954)
13 545 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019954
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів; класифікація цілей); матриця 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.8-12 мм; кут огляду горизонтальний 106°-30°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; 1 вхід / 1 вихід аудіо, 2 вбудовані мікрофони; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3at), споживання до 15 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -30°C~+60°C; корпус алюміній; габарити 332.8 / 97.9 / 94.2 мм; вага 1.5 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.5 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55°-17 |
| Угол обзора по горизонтали | 106°-30 |
| Кути огляду | Г: 106°-30°, В: 55°-17°, Д: 128°-34° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В/PoE (802.3at) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 332.8 х 97.9 х 94.2 |
| Розміри, мм | 332.8 / 97.9 / 94.2 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
- Цена: 13 545 ₴


