
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1047G2H-LIUF f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00019936)
5 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00019936
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити 67.9 / 69.8 / 172.9 мм; вага 550 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити 67.9 / 69.8 / 172.9 мм; вага 550 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 550 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 50°, Д: 110° |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 67.9 / 69.8 / 172.9 мм |
| Розміри, мм | 67.9 / 69.8 / 172.9 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴

