
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp IMOU Bulb Cam IPC-S6DP-5M0WEB-E27 f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном, з вбудованою LED-лампою
2 970 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016072
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi, функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей (людина/транспорт), смарттрекінг) та вбудованою LED-лампою (цоколь E26/E27); матриця 5MP CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути повороту 0°-340°, нахилу 0°-90°; кут огляду горизонтальний 89°; ІЧ+LED-підсвічування до 25 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, звукова сигналізація; смарт трекінг; мережа Wi-Fi; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення AC 100-240 В, споживання до 15 Вт (лампа 5.2 Вт, 350 Лм); робоча температура -10°C~+45°C; корпус метал + пластик; габарити 37.5 / 37.5 / 175 мм; вага 265 г
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi, функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей (людина/транспорт), смарттрекінг) та вбудованою LED-лампою (цоколь E26/E27); матриця 5MP CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути повороту 0°-340°, нахилу 0°-90°; кут огляду горизонтальний 89°; ІЧ+LED-підсвічування до 25 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, звукова сигналізація; смарт трекінг; мережа Wi-Fi; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення AC 100-240 В, споживання до 15 Вт (лампа 5.2 Вт, 350 Лм); робоча температура -10°C~+45°C; корпус метал + пластик; габарити 37.5 / 37.5 / 175 мм; вага 265 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 265 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 5MP CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, Смарттрекінг, Звукова сигналізація, Вбудована LED-лампа |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 49 |
| Угол обзора по горизонтали | 89 |
| Кути огляду | Г: 89°; В: 49°; Д: 105° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-340° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-340 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча напруга | AC 100-240 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 37.5 х 37.5 х 175 |
| Розміри, мм | 37.5 / 37.5 / 175 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 15 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴

