
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB2 (1080P,WH cs-cb2) f=4mm з мікрофоном, з акумулятором (99-00016117)
4 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00016117
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 46°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; вбудований PIR-датчик; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, акумулятор 2000 мА·год; споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 50.5 / 39.1 / 39.1 мм; вага 87 г
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 46°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; вбудований PIR-датчик; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, акумулятор 2000 мА·год; споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 50.5 / 39.1 / 39.1 мм; вага 87 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 5 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 87 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон, Динамік, PIR-датчик, Магнітна основа, Виявлення людини, Виявлення руху |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Комплектация | Акумуляторна батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 85 |
| Угол обзора по горизонтали | 46 |
| Кути огляду | Д: 100°, В: 85°, Г: 46° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 50.5 х 39.1 х 39.1 |
| Розміри, мм | 50.5 / 39.1 / 39.1 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 15 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 950 ₴

