
IP-відеокамера з WiFi 3Mp IMOU Bullet 3 (IPC-S3EP-3M0WE) f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017428)
2 835 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017428
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 3MP CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, аудіовізуальна сигналізація; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 147.7 / 74.2 / 75.6 мм; вага 290 г
3Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 3MP CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, аудіовізуальна сигналізація; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 147.7 / 74.2 / 75.6 мм; вага 290 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 290 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 3 MP CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, Аудіовізуальна сигналізація |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55 |
| Угол обзора по горизонтали | 104 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 124° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 147.7 х 74.2 х 75.6 |
| Розміри, мм | 147.7 / 74.2 / 75.6 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 835 ₴

