
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp IMOU Ranger Mini (IPC-K2MP-5H1WE) f=3.6mm з мікрофоном (99-00023161)
1 364 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00023161
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, людини, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5MP (2688x1664@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу -5°50°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 4.2 Вт; робоча температура -10°C+45°C; габарити 95 / 96 / 109.2 мм; вага 200 г
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, людини, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5MP (2688x1664@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу -5°50°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 4.2 Вт; робоча температура -10°C+45°C; габарити 95 / 96 / 109.2 мм; вага 200 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 200 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Виявлення людини, Смарттрекінг, Вбудований мікрофон, Динамік |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 48 |
| Угол обзора по горизонтали | 87 |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 48°, Д: 108° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / -5°-50° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | -5°-50 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 8× |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 95 х 96 х 109.2 |
| Розміри, мм | 95 / 96 / 109.2 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 364 ₴

