
Реле Ajax LightCore (2-way) vertical для розумного вертикального прохідного вимикача світла LightSwitch (2-way) (26-00491)
2 099 ₴
- В наличии
- Код: 26-00491
Реле Ajax LightCore (2-way) vertical для комбінованого прохідного розумного вимикача з вертикальним встановленням LightSwitch (2-way). Максимальна комутована потужність 600 Вт.
Зверніть увагу: Ajax LightCore (2-way) vertical – лише одна зі складових частин LightSwitch, всі інші необхідні деталі слід придбати окремо. Наприклад, щоб отримати з цим реле комбінований прохідний вимикач LightSwitch на 2 пристрої, необхідно додатково купити рамку Frame (2 seats) vertical, 2 кнопки SideButton (1-gang) vertical та ще одне реле LightCore (2-way) vertical.
Що таке розумний прохідний вимикач Ajax LightSwitch
LightSwitch може замінити будь-який механічний чи сенсорний вимикач. Прохідний вимикач світла дає змогу керувати освітлювальним приладом із двох місць. Потребує встановлення двох вимикачів.
Пристрій дозволяє керувати освітленням дистанційно через застосунки Ajax. З LightSwitch легко вмикати світильники та торшери, керувати шторами чи жалюзі, навіть віддалено.
Складові частини комбінованого вимикача LightSwitch vertical
Комбінований вимикач – з 2, 3, 4 або 5 вимикачів, встановлених в 1 рамку, складається з:
- реле: LightCore (1-gang) vertical – для одноклавішного вимикача / LightCore (2-gang) vertical – для двоклавішного вимикача / LightCore (2-way) vertical – для прохідного вимикача / LightSwitch (2-gang/2-way) vertical – для двоклавішного прохідного вимикача / LightCore (Crossover) vertical – для перехресного вимикача;
- рамка: Frame (2 seats) vertical – для двох вимикачів / Frame (3 seats) vertical – для трьох вимикачів / Frame (4 seats) vertical – для чотирьох вимикачів / Frame (5 seats) vertical – для п’яти вимикачів;
- кнопка: CenterButton (1-gang) vertical або CenterButton (2-gang) vertical – центральна кнопка на 1 або 2 клавіші / SideButton (1-gang) vertical або SideButton (2-gang) vertical – верхня/нижня кнопка на 1 або 2 клавіші;
- кількість необхідних реле та кнопок залежить від рамки, що використовується, та наявності іншого розумного вимикача у комбінації пристроїв.
Ключові властивості та можливості LightSwitch
- Керує приладами потужністю від 5 до 600 Вт.
- Підтримує роботу за сценаріями. Налаштування у застосунку дозволяють вмикати/вимикати світло автоматично за розкладом, разом з охороною, у випадку тривоги або після натискання іншого LightSwitch.
- Не використовує нульовий дріт живлення, потребує лише фази живлення для роботи.
- Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1100 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
- Має опційне підсвічування панелі, яке можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax.
- Захист від несумісних приладів, за струмом, за температурою.
Підключення та налаштування
LightSwitch встановлюється без зміни електропроводки об’єкта. Пристрій не потребує підключення нуля і працює лише від фази живлення, має розмір для монтажу в стандартний європейський підрозетник, підключається до системи безпеки скануванням QR-коду. Всі сценарії застосування налаштовуються у застосунку.
Пристрій призначений для встановлення тільки у приміщенні. Встановлювати вимикач має професійний електрик.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 48 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Протоколи | Jeweller |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 72.3 / 76.3 / 29.2 мм |
| Розміри, мм | 72.3 / 76.3 / 29.2 |
| Тип вимикача/розетки | Комбінований вертикальний прохідний |
| Тип устройства | Реле для вимикача |
- Цена: 2 099 ₴






