
Джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103C 20000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*5Ah, для роутера та оптичного терміналу
2 305 ₴
- В наличии
- Код: 42-00253
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103C 20000mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті 2 кабелі DC-DC 5*2.5 довжиною 51 см кожен і роз'єм DC. Блок живлення до комплекту не входить, рекомендуємо блок живлення 12В від 2А та більше.
Застосування
ДБЖ постійного струму WGP UPS103C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 132 / 79 / 28.5 мм та вагою 380 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WGP |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 25 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-A, DC |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 380 |
| Выходное напряжение | 12, 5 |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), USB Type A |
| Входное напряжение | DC 12 В |
| Вхідна потужність | 12 В/2 |
| Габарити | 132 х 79 х 28.5 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 132 х 79 х 28.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина кабеля | 0.5 |
| Дополнительные функции | Індикатор рівня заряду батареї, Повербанк, Миттєве перемикання на акумулятор, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 12 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Від перевантаження, Від короткого замикання |
| Комплектация | 2 кабелі DC-DC 5*2.5 довжиною 51 см, роз'єм DC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Количество розеток | 3 |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумулятора | 3.7 |
| Номинальная мощность | 25 |
| Особенности | — |
| Мощность | 30 |
| Назначение | Для роутера |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 |
| Розміри | 132 / 79 / 28.5 мм |
| Розміри, мм | 132 / 79 / 28.5 |
| Ток заряда | 2 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | Li-ion |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
| Час перемикання на батарею | Миттєве перемикання |
- Цена: 2 305 ₴










