
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB1 (1080P cs-cb1) f=2.8mm з мікрофоном, з акумулятором (99-00016597)
3 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00016597
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (інтелектуальне виявлення руху людини); матриця 1/3″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В (Type-C), акумулятор 1600 мА·год; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 67 / 63 / 105 мм; вага 135 г
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (інтелектуальне виявлення руху людини); матриця 1/3″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В (Type-C), акумулятор 1600 мА·год; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 67 / 63 / 105 мм; вага 135 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 135 г |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Живлення | DC 5 В, Акумуляторна батарея |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 90°; В: 50°; Д: 113° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 67 / 63 / 105 мм |
| Розміри, мм | 67 / 63 / 105 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 220 ₴

