
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Ezviz H8c Pro (3K) (cs-h8c) f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00020514)
4 275 ₴
- В наличии
- Код: 99-00020514
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення: людини, транспортних засобів; смарттрекінг з автоматичним зумом, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 350°, нахил 80°; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення до 20 м); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; робоча температура -30°C~+50°C; всепогодний дизайн; габарити 100 / 136 / 140 мм; вага 539 г
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення: людини, транспортних засобів; смарттрекінг з автоматичним зумом, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 350°, нахил 80°; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення до 20 м); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; робоча температура -30°C~+50°C; всепогодний дизайн; габарити 100 / 136 / 140 мм; вага 539 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 539 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг, Активний захист (сирена, стробоскоп), Вбудований мікрофон, Динамік |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 48 |
| Угол обзора по горизонтали | 91 |
| Кути огляду | Г: 91°; В: 48°; Д: 108° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-80° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-80 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-350 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 100 х 136 х 140 |
| Розміри, мм | 100 / 136 / 140 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | Автоматичний зум |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 275 ₴

