
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp+4Mp+4Mp Ezviz H80f Multi (CS-H890f) f=2.8mm+6mm+12mm ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00024376)
6 124 ₴
- В наличии
- Код: 99-00024376
4Mp+4Mp+4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi, трьома об’єктивами та функціями аналітики (виявлення людини та транспортних засобів, смарттрекінг з автоматичним зумом, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS x3; роздільна здатність 4МП (2560x1440@15 к/с); потрійний об’єктив f=2.8 мм, f=6 мм та f=12 мм (12x змішаний зум); кути огляду горизонтальні 96°/52°/25°; панорамування 340°, нахил 70°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення до 20 м); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.05 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1.5 А, споживання до 18 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 168 / 112 / 156 мм; вага 576 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 576 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/3" Progressive Scan CMOS ×3 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг, Активний захист (сирена, стробоскоп) |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54°, 28°, 14 |
| Угол обзора по горизонтали | 96°, 52°, 25 |
| Кути огляду | 2.8 мм: В: 54°, Г: 96°, Д: 110°; 6 мм: В: 28°, Г: 52°, Д: 60°; 12 мм: В: 14°, Г: 25°, Д: 29° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-340° / 0°-70° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS x3 |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 70 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 12x |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 340 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В/1.5 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп x3 |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 168 х 112 х 156 |
| Розміри, мм | 168 / 112 / 156 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм, 6 мм, 12 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 12x змішаний |
| Частота запису | 15 к/с |
- Цена: 6 124 ₴

