
IP PTZ-відеокамера з WiFi та 4G 5Mp з сонячною панеллю IMOU Cell PT 4G KIT 2 IPC-B7ED-5M0TEA-EU/FSP14 f=3.6mm ІЧ+LED, з
8 055 ₴
- В наличии
- Код: 99-00024577
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp 4G/WiFi IP PTZ-відеокамера на сонячній батареї з функціями аналітики (виявлення: руху, людини; смарттрекінг; активний захист із сиреною та прожектором); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; панорамування 0°-340°, нахил 0°-90°; кут огляду горизонтальний 76°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа 4G (LTE), Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення: сонячна панель 5 Вт (у комплекті), вбудований акумулятор 10000 мА·год, DC 5 В/2 А, споживання до 3.5 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -20°C~+50°C; корпус пластик; габарити 177 / 110 / 142 мм (комплект 222 / 181 / 177 мм); вага 1000 г (комплект 1300 г)
5Mp 4G/WiFi IP PTZ-відеокамера на сонячній батареї з функціями аналітики (виявлення: руху, людини; смарттрекінг; активний захист із сиреною та прожектором); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; панорамування 0°-340°, нахил 0°-90°; кут огляду горизонтальний 76°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа 4G (LTE), Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення: сонячна панель 5 Вт (у комплекті), вбудований акумулятор 10000 мА·год, DC 5 В/2 А, споживання до 3.5 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -20°C~+50°C; корпус пластик; габарити 177 / 110 / 142 мм (комплект 222 / 181 / 177 мм); вага 1000 г (комплект 1300 г).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Слот для SIM-карти, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 1000 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Виявлення людини, Смарттрекінг, Активний захист (сирена, прожектор) |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 |
| Питание | Від акумулятора, Сонячна батарея, Від мережі |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Мобільний зв'язок (GSM) |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Сонячна панель, Акумулятор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 41 |
| Угол обзора по горизонтали | 76 |
| Кути огляду | Г: 76°, В: 41°, Д: 91° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-340° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-340 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка 4G | Да |
| Робоча напруга | DC 5 В/2 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 177 х 110 х 142 |
| Розміри, мм | 177 / 110 / 142 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 15 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 055 ₴

