
HTDVI-відеокамера 5Mp Hikvision DS-2CE56H0T-IRMMF (C) f=3.6mm (99-00014949)
1 148 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014949
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp внутрішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø98 / 65.4 мм; вага 148 г
5Mp внутрішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø98 / 65.4 мм; вага 148 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 148 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 5 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | 2D DNR, DWDR, BLC, HLC, підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 63 |
| Угол обзора по горизонтали | 80 |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 63°; Д: 105° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F1.2 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 98.0 х 98.0 х 65.4 |
| Розміри, мм | Ø 98 / 65.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴

