
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp Ezviz H6c (4MP,W1 cs-h6c) f=4mm з мікрофоном (99-00016118)
2 205 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016118
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 340°, нахил 55°; кут огляду горизонтальний 75°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; габарити 88 / 88.2 / 119 мм; вага 218 г
4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 340°, нахил 55°; кут огляду горизонтальний 75°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; габарити 88 / 88.2 / 119 мм; вага 218 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 218 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон, Динамік, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 45 |
| Угол обзора по горизонтали | 75 |
| Кути огляду | Г: 75°, Д: 85°, В: 45° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-340° / 0°-55° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 55 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 340 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 88.0 х 88.2 х 119.0 |
| Розміри, мм | 88 / 88.2 / 119 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | EZVIZ App |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 205 ₴

