32-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 32MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 32MP / 24MP / 16 MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 384Mbps/200Mbps з AI; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI x2 (3840x2160), VGA x2 (1920x1080); мережа: RJ45 1000Mbps x2; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, RS485, RS232, 1 аудіовхід / 2 аудіовиходи, 16 тривожних входів / 6 тривожних виходів; HDD: SATA x4 до 16 ТБ, eSATA; живлення AC 220V, споживання 13 Вт; розміри 440 / 415 / 70 мм; вага 4.74 кг
32-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 32MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 32MP / 24MP / 16 MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 384Mbps/200Mbps з AI; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI x2 (3840x2160), VGA x2 (1920x1080); мережа: RJ45 1000Mbps x2; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, RS485, RS232, 1 аудіовхід / 2 аудіовиходи, 16 тривожних входів / 6 тривожних виходів; HDD: SATA x4 до 16 ТБ, eSATA; живлення AC 220V, споживання 13 Вт; розміри 440 / 415 / 70 мм; вага 4.74 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 16/6 |
| Общие | |
| Вес | 4.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 32 |
| RS232 | 1 порт |
| RS485 | 1 |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення облич, Захист периметра, Метадані, Розпізнавання автомобільних номерів, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD), Теплова карта |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1, USB-A 3.0 x 5 |
| Интерфейсы | RJ45 x2 (1000 Mb), RS232, RS485 |
| Аудіовиходи | 2 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 2 х HDMI, 2 x VGA |
| Видеовыход | HDMI x2, VGA x2 |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення облич, Захист периметра, Метадані, Розпізнавання автомобільних номерів, Розумне виявлення руху (SMD), Теплова карта |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 32 |
| Керування | Через мережу, Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 4 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Сетевые интерфейсы | 2х (10/100/1000 Mbps Ethernet port, RJ-45) |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Охоронні виходи | 6 |
| Охоронні входи | 16 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 2 |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45, RS232, RS485, eSATA, USB |
| Підтримуваний HDD | до 16 ТБ |
| Робоча напруга | AC 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Роздільна здатність запису | 32 Мп |
| Розміри | 440 х 415 х 70 |
| Розміри, мм | 440 / 415 / 70 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Тривожні (релейні) виходи | 6 |
| Тривожні входи | 16 |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 30 150 ₴



