
IP-відеореєстратор 8-канальний 6Mp Hikvision DS-7108NI-Q1(D) (99-00014083)
3 960 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014083
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 6MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 60Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 4 канали х 1080р; мережа: RJ45 10/100Mbps x 1; інтерфейси: USB 2.0 x2; SATA 2.0 x1, 6TB; живлення DC12V/1.5A, споживання 10 Вт; розміри 200 / 200 / 48 мм; вага 1 кг
8-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 6MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 60Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 4 канали х 1080р; мережа: RJ45 10/100Mbps x 1; інтерфейси: USB 2.0 x2; HDD: SATA x1, 6TB; живлення DC12V/1.5A, споживання 10 Вт; розміри 200 / 200 / 48 мм; вага 1 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Аналітика, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Сетевые интерфейсы | 1х RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Обсяг пам'яті | до 6 ТБ |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, USB |
| Підтримуваний HDD | до 6 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 1.5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 1280х720, 1920х1080 |
| Роздільна здатність запису | 6 Мп |
| Розміри | 200 х 200 х 48 |
| Розміри, мм | 200 × 200 × 48 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 3 960 ₴

