
IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD2D25G1/M-D/NF f=2.8mm (99-00023465)
4 840 ₴
- В наличии
- Код: 99-00023465
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP мінівідеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@50 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.2 (AGC ON); 3 відеопотоки; 1 аудіовхід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; живлення DC 12 В, споживання до 1.5 Вт; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити 31.5 / 31.5 / 49.6 мм; вага 93 г
2Mp IP мінівідеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@50 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.2 (AGC ON); 3 відеопотоки; 1 аудіовхід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; живлення DC 12 В, споживання до 1.5 Вт; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити 31.5 / 31.5 / 49.6 мм; вага 93 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, LAN |
| Інфрачервона підсвітка | — |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 93 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення, Виявлення зниклих/залишених предметів, 3 відеопотоки, 1 аудіовхід |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 58 |
| Угол обзора по горизонтали | 108 |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 58°, Д: 127° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Запис звуку, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 31.5 х 31.5 х 49.6 |
| Розміри, мм | 31.5 / 31.5 / 49.6 |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 50 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 840 ₴

