
Блок живлення імпульсний Voltronic SPF-1202B 12V/2A (24W), штекер 5.5/2.5, довжина кабелю 0.9м, LED-індикація (42-00901)
129 ₴
- В наличии
- Код: 42-00901
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт; вхідна напруга 100-240 В; корпус з ABS-пластику; вилка розташована на корпусі блоку живлення; штекер 5.5 / 2.5 мм, довжина шнура 12 В – 90 см; вага 85 г
Імпульсний блок живлення Voltronic SPF-1202B з LED-індикацією, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт.
Ключові властивості
- Імпульсний блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 2 А.
- Вихідна потужність 24 Вт.
- LED-індикація.
- Корпус з ABS-пластику.
- Штекер 5.5 / 2.5 мм, довжина шнура 90 см.
- Вага пристрою 85 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Voltronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 85 |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 24 Вт |
| Выходной ток | 2 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вхідна напруга 100-240, Вихідна напруга 12, Вихідний струм 2, Вихідна потужність 24 |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Особенности | LED-індикація, Штекер 5.5/2.5 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴


