
Комплект Mini UPS з блоком живлення: джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103C 16000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*4Ah, для
2 011 ₴
- В наличии
- Код: 42-00259
Комплект з мініДБЖ WGP UPS103C 16000mAh та блока живлення SPF-1202B до нього – це оптимально підібране рішення для автономної роботи малопотужних пристроїв у періоди відсутності електроенергії. Блок живлення в наборі повністю відповідає технічним вимогам ДБЖ, що забезпечує коректну зарядку вбудованих акумуляторів та надійну експлуатацію всієї системи без ризику перевантаження.
До комплекту входять такі пристрої:
- Міні-ДБЖ WGP UPS103C 16000mAh, у комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC.
- Блок живлення SPF-1202B (12В/2А).
Застосування
ДБЖ постійного струму WGP UPS103C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Mini UPS WGP UPS103C 16000mAh
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103C 16000mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 132 / 79 / 28.5 мм та вагою 379 г.
Блок живлення SPF-1202B
Імпульсний блок живлення SPF-1202B з LED-індикацією, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт.
Ключові властивості
- Імпульсний блок живлення.
- Вхідна напруга 100-240 В.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 2 А.
- Вихідна потужність 24 Вт.
- LED-індикація.
- Корпус з ABS-пластику.
- Штекер 5.5 / 2.5 мм, довжина шнура 90 см.
- Вага пристрою 85 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WGP |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 25 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 16 Ah |
| Интерфейсы | DC x 2, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 379 |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 5 В, 12 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), USB Type A |
| Входное напряжение | DC 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, Корпус ABS-пластик, Роз'єм DC 5.5/2.5 |
| Питание | Від акумулятора, Від мережі |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Керування | — |
| Комплект поставки | Міні-ДБЖ WGP UPS103C, 2 кабелі DC-DC 51 см, роз'єм DC, Блок живлення SPF-1202B (12В/2А) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Миттєве перемикання, Індикатор рівня заряду, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, USB-порт |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-A, 1 x DC 5.5x2,5 мм, 1 x DC 5.5x2,1 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 132 / 79 / 28.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 132 х 79 х 28.5 |
| Розміри, мм | 132 / 79 / 28.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Цена: 2 011 ₴









