Монокристалічна сонячна панель потужністю 615 Вт, двостороння (Bifacial); ефективність 22.8%; напруга холостого ходу 48.58 В; струм короткого замикання 16 А; напруга за макс. потужності 40.71 В; струм за макс. потужності 15.11 А; макс. напруга у системі 1500 В; кількість фотоелементів 132 (6х22); вихідний роз’єм для підключення MC4; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 2382 / 1134 / 30 мм; вага 33.5 кг
Доставка великогабаритних сонячних панелей здійснюється тільки службою доставки SAT.
Монокристалічна сонячна панель LONGi LR8-66HGD-615M, двостороння, з потужністю 615 Вт. Висока ефективність – 22.8 %. Напруга холостого ходу 48.58 В, струм короткого замикання 16 А.
Застосування
Стаціонарна сонячна панель використовується для автономного живлення приватних будинків, котеджів, ферм чи комерційних об’єктів, як складова сонячних електростанцій середньої та високої потужності.
Ключові властивості
- Потужність панелі становить 615 Вт.
- Сонячна панель має високу ефективність перетворення сонячної енергії на електричну – 22.8 %.
- Двостороння конструкція (Bifacial) дозволяє поглинати світло обома сторонами для більшої генерації, а низький температурний коефіцієнт забезпечує ефективність навіть у спеку.
- Складається зі 132 фотоелементів (6*22 рядів).
- Напруга холостого ходу 48.58 В.
- Струм короткого замикання 16 А.
- Напруга за максимальної потужності 40.71 В, струм за максимальної потужності 15.11 А. Максимальна напруга системи становить 1500 В.
- Низька деградація модуля: у перший рік використання складає до 1 %, у 2-30 роки 0.4 % на рік.
- Вихідний роз’єм для підключення MC4, сумісний з більшістю сонячних та гібридних інверторів.
- Сонячна панель із класом захисту IP68 надійно захищена від потрапляння пилу та витримує короткочасне занурення у воду глибиною до одного метра. Конструкція витримує снігове навантаження до 5400 Па, вітрове навантаження до 2400 Па.
- Зверху поверхня сонячної панелі захищена подвійним загартованим склом товщиною 2.0+2.0 мм. Рама виконана з анодованого алюмінієвого сплаву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SAT |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 40.71 В |
| Напряжение холостого хода | 48.58 В |
| Ток короткого замыкания | 16 А |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 22.8 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номинальная мощность | 615 Вт |
| Номинальный ток | 15.11 А |
| Особенности | Двостороння панель |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 2382 / 1134 / 30 мм |
| Розміри, мм | 2382 / 1134 / 30 |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
Информация для заказа
- Цена: 5 005 ₴



