
Блок безперебійного живлення ББП50Л-12 (плата) 12V/3A (96-01005)
800 ₴
- В наличии
- Код: 96-01005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В (діапазон 10.5-13.8 В); номінальний вихідний струм 3 A; вхідна напруга 155-245 В; струм заряду акумуляторної батареї 0.7 А; захист від перенапругу, низької напруги, короткого замикання, переполюсування акумулятора; розміри 100 / 65 / 35 мм
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В (діапазон 10.5-13.8 В); номінальний вихідний струм 3 A; вхідна напруга 155-245 В; струм заряду акумуляторної батареї 0.7 А; захист від перенапругу, низької напруги, короткого замикання, переполюсування акумулятора; розміри 100 / 65 / 35 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | — |
| Производитель | Україна |
| Вид | Плати розширення |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 155-245 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, захист від перенапруги, захист від низької напруги, захист від короткого замикання, захист від переполюсовування акумулятора, струм заряду 0.7 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Напряжение | 12 |
| Особенности | — |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 |
| Розміри | 100 / 65 / 35 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 100 х 65 х 35 |
| Розміри, мм | 100 / 65 / 35 |
| Тип АКБ | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Плата |
| Тип клем | — |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴

