
IP-відеокамера 8Mp Hikvision DS-2CD2T87G3-LIY ColorVu f=2.8mm, ІЧ+LED (99-10025509)
13 230 ₴
- В наличии
- Код: 99-10025509
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108.8°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12.5 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 286.7 / 93.3 / 91.2 мм; вага 1.2 кг
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108.8°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12.5 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 286.7 / 93.3 / 91.2 мм; вага 1.2 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1200 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56.4 |
| Угол обзора по горизонтали | 108.8 |
| Кути огляду | Г: 108.8°, В: 56.4°, Д: 134.3° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 286.7 х 93.3 х 91.2 |
| Розміри, мм | 290 / 93.3 / 91.2 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 13 230 ₴

