
IP-відеокамера 8Mp Hikvision DS-2CD2087G3-LI2UY ColorVu f=2.8mm, ІЧ+LED (99-10026914)
11 700 ₴
- В наличии
- Код: 99-10026914
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс зі світлом; 3 відеопотоки; вбудований подвійний мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус алюміній; габарити Ø74.4 / 176.3 мм; вага 530 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс зі світлом; 3 відеопотоки; вбудований подвійний мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус алюміній; габарити Ø74.4 / 176.3 мм; вага 530 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 530 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей, NEMA 4X |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 108 |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 56°, Д: 134° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 74.4 х 74.4 х 176.3 |
| Розміри, мм | Ø 74.4 / 176.3 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 11 700 ₴

