
IP PTZ-відеокамера 4Mp з WiFi Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3/W(C0)(S6)(C) f=2.8-12mm, з мікрофоном (99-10026791)
9 900 ₴
- В наличии
- Код: 99-10026791
4Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів, обличчя; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2560x1440@25 к/с); варіофокальний моторизований об’єктив f=2.8-12 мм (4x оптичний зум); панорамування 0°-355°, нахил 0°-90°, швидкість до 100°/с; кут огляду горизонтальний 96.7°-31.6°; ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.5 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9.2 Вт; клас захисту IP66, IK10; робоча температура -20°C~+60°C; габарити Ø131 / 102 мм; вага 530 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 530 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | Аналітика (перетин лінії, вторгнення, виявлення входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів, виявлення облич, класифікація цілей); IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -20°C~+60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 51.1°-17.7 |
| Угол обзора по горизонтали | 96.7°-31.6 |
| Кути огляду | Г: 96.7°-31.6°, В: 51.1°-17.7°, Д: 115.1°-36.3° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Люкс@F1.5, 0 Люкс з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Оптичний зум | 4x |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9.2 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В/PoE |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 131 х 131 х 102 |
| Розміри, мм | Ø 131 / 102 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові, Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 9 900 ₴

