
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDW2849T-S-PRO-BE f=2.8mm з мікрофоном (99-10027002)
7 695 ₴
- В наличии
- Код: 99-10027002
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/1.8" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 110°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0008 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з LED; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø109.9 / 109.5 мм; вага 420 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/1.8" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 110°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0008 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з LED; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø109.9 / 109.5 мм; вага 420 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 420 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 59 |
| Угол обзора по горизонтали | 110 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 131° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0008 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 109.5 |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 109.5 |
| Світлочутливість | 0.0008 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 7 695 ₴

