
IP PTZ-відеокамера 4Mp+4Mp Hikvision DS-2SE4C425MWG-E/14(F0) TandemVu f=2.8mm+5-125mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
26 325 ₴
- В наличии
- Код: 99-10024814
4Mp+4Mp IP PTZ-відеокамера з 2 об’єктивами та функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; підрахунок об'єктів; класифікація цілей; смарттрекінг; активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS x2; роздільна здатність 4МП (2560x1440@25 к/с) x2; подвійний об’єктив: фіксований f=2.8 мм та моторизований f=5-125 мм (25x оптичний зум); панорамування 360°, нахил -15°-90°, швидкість до 80°/с; кут огляду горизонтальний 96° + 55°-2.4°; ІЧ-підсвічування до 100 м + LED до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; вбудований динамік та 2 мікрофони, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3at), споживання до 48 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+65°C; корпус алюміній; габарити Ø166 / 295 мм; вага 3 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей, Підрахунок цілей, Смарттрекінг |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3000 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" Progressive Scan CMOS x2 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 100 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Динамік | Да |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | Активний захист (сирена та стробоскоп), Смарттрекінг, Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення, Виявлення входу/виходу з регіону, Захоплення облич, Підрахунок об'єктів, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+65 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52 |
| Угол обзора по горизонтали | 96°, 55°-2.4 |
| Кути огляду | [Bullet канал]: Г: 96°, В: 52°, Д: 113°; [PTZ-канал]: Г: 55°-2.4° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -15°-90° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x2 |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний, Трансфокатор |
| Оптичний зум | 25x |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 48 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В/PoE (802.3at) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) x2 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 166 х 166 х 295 |
| Розміри, мм | Ø 166 / 295 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Монофокальний, Моторизований |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм, 5-125 |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 26 325 ₴

