
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDBW2841R-ZAS f=2.7-13.5mm з мікрофоном (99-00014831)
11 250 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014831
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); варіофокальний моторизований об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 113°-31°; ІЧ-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.008 Люкс@F1.5 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI, P2P, Mileston; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.3 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø122 / 93.4 мм; вага 510 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); варіофокальний моторизований об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 113°-31°; ІЧ-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.008 Люкс@F1.5 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI, P2P, Mileston; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.3 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø122 / 93.4 мм; вага 510 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 510 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 58°-18 |
| Угол обзора по горизонтали | 113°-31 |
| Кути огляду | Г: 113°-31°; В: 58°-18°; Д: 138°-36° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.008 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 122 х 122 х 93.4 |
| Розміри, мм | Ø 122 / 93.4 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | CGI, Milestone, ONVIF, P2P |
| Тип | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 11 250 ₴

