
Відеодомофон 7" Slinex Nexo 7 Black (99-10028776)
5 984 ₴
- В наличии
- Код: 99-10028776
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон з сенсорним 7-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1024*600; сенсорне керування; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з відеовходом AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю 1080p; програмна і апаратна детекція руху; підтримка microSD карт до 128 ГБ; живлення 100-240 В (вбудований блок живлення) або 13.5 В; споживання до 5 Вт; колір чорний; розміри 194 / 124 / 23 мм
Відеодомофон Slinex Nexo 7 Black з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів і сенсорним керуванням, підключення 2 панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю 2Mp, програмна і апаратна детекція руху, інтерком на три домофони, а також підтримка карти пам'яті microSD до 128 ГБ – купується окремо.
Ключові властивості
- Відеодомофон з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600 та антибліковим покриттям.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI і роздільною здатністю 1080P/720P.
- Модель здатна вести запис за рухом (програмна та апаратна детекція). Також є можливість автоматичного запису під час виклику з відеопанелі.
- Підтримка функції інтеркому на 3 домофони в системі.
- Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 128 ГБ (купується окремо).
- Живлення здійснюється від мережі 100-240 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
- Додаткові функції: встановлення MP3 мелодій виклику, фоторамка, режим «Не турбувати», відображення годинника у режимі очікування, налаштування тривалості дзвінка, три тимчасових режими рівня гучності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, Детектор руху, Режим «Не турбувати», Фоторамка |
| Діагональ екрана | 7 |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Особенности | MP3 реалтони, Датчик руху, Інтерком |
| Особливості моделі | MP3-мелодії, Детектор руху, Режим «Не турбувати», Фоторамка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Назначение | — |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення дзвінка, Рівень гучності |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 2 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 194 х 124 х 23 |
| Розміри, мм | 194 / 124 / 23 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 5 984 ₴

