
Відеодомофон 10" Slinex Nexo 10 White (99-10028779)
7 612 ₴
- В наличии
- Код: 99-10028779
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон з сенсорним 10-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1024*600; сенсорне керування; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з підтримкою стандартів AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю до 1080p; програмна детекція руху; підтримка microSD карт до 128 ГБ; живлення 100-240 В (вбудований блок живлення) або 12-14 В; споживання до 7 Вт; колір білий; розміри 261 / 171 / 23 мм
Відеодомофон Slinex Nexo 10 White з великим сенсорним IPS-дисплеєм 10 дюймів та сенсорним керуванням, підключення 2 панелей виклику і двох камер стандартів AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю до 2Mp, програмна детекція руху, інтерком на три домофони, а також підтримка карти пам'яті microSD до 128 ГБ – купується окремо.
Ключові властивості
- Відеодомофон з великим сенсорним IPS-дисплеєм 10 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю до 1080P.
- Модель оснащена програмною детекцією руху по одному каналу з можливістю запису та відображення сповіщень.
- Підтримка функції інтеркому на 3 домофони в системі.
- Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 128 ГБ (купується окремо).
- Живлення здійснюється від мережі 100-240 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 12-14 В.
- Додаткові функції: встановлення будь-яких MP3 мелодій виклику, можливість відключення підсвічування кнопки панелі виклику, розумна фоторамка, три часових звукових режими для різного часу доби, ввімкнення та вимкнення звуку вибору елементів меню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, Детектор руху, Фоторамка |
| Діагональ екрана | 10 |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Матриця | IPS |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Особенности | MP3 реалтони, Інтерком, Датчик руху |
| Особливості моделі | MP3-мелодії, Вимкнення підсвічування кнопки виклику на панелі виклику, Детектор руху, Фоторамка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Вимкнення підсвітки |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення підсвітки, Вимкнення дзвінка, Рівень гучності |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 261 х 171 х 23 |
| Розміри, мм | 261 / 171 / 23 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 7 |
| Стандарти кодування | AHD, TVI, CVI, CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 7 612 ₴


