
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний 8Mp + 4 IP-канали Hikvision iDS-7204HUHI-M1/XT (99-10025514)
6 390 ₴
- В наличии
- Код: 99-10025514
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 4 канали IP (4 BNC-порти/8 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 96 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 2560x1440, VGA x1 1920x1080, CVBS x1; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; RS485; 1 аудіовхід та 1 аудівихід; HDD: SATA x1, до 10 ТБ; живлення DC12V/1.5A; розміри 315 / 242 / 45 мм; вага 1.16 кг
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 4 канали IP (4 BNC-порти/8 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 96 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 2560x1440, VGA x1 1920x1080, CVBS x1; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; RS485; 1 аудіовхід та 1 аудівихід; HDD: SATA x1, до 10 ТБ; живлення DC12V/1.5A; розміри 315 / 242 / 45 мм; вага 1.16 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 х CVBS |
| Видеовыход | CVBS, HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | 4 |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265 Pro, H.265 Pro+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич, Відеоаналітика |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу |
| Керування PTZ | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485, USB |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC12V/1.5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 315 х 242 х 45 |
| Розміри, мм | 315 / 242 / 45 |
| Разновидность | XVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | Гібридний |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
Информация для заказа
- Цена: 6 390 ₴

