
IP-відеокамера 2Mp+2Mp+2Mp Dahua DH-IPC-MFW5241T2-E3-ASE WizMind Triple-Sight f=3.6mm+12mm+25mm, з мікрофоном (99-00022033)
17 550 ₴
- В наличии
- Код: 99-00022033
2Mp+2Mp+2Mp IP-відеокамера з 3 об’єктивами та функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; захист периметру; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS x3; роздільна здатність 3x2МП (1920x1080@25 к/с); три фіксовані об’єктиви f=3.6 мм, 12 мм та 25 мм; кути огляду горизонтальні 85.9°, 25.7°, 13°; ІЧ-підсвічування до 100 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.0007 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон та динамік, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 2 входи / 2 виходи; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI; microSD до 1 ТБ; живлення DC 12 В/PoE+/ePoE, споживання до 24 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 278.6 / 124 / 140.4 мм; вага 2.4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захист периметра, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2400 |
| Вид | Вуличні, Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Динамік | Да |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захист периметра, Класифікація цілей, IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 1 ТБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 46.7°, 14.4°, 7.4 |
| Угол обзора по горизонтали | 85.9°, 25.7°, 13 |
| Кути огляду | 1ch: Д: 100.4°; Г: 85.9°; В: 46.7°; 2ch: Д: 29.5°; Г: 25.7°; В: 14.4°; 3ch: Д: 14.9°; Г: 13°; В: 7.4 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x3 |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0007 Люкс@F1.6 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE+/ePoE |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x3 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 278.6 х 124.0 х 140.4 |
| Розміри, мм | 278.6 / 124 / 140.4 |
| Світлочутливість | 0.0007 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм + 12 мм + 25 |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 17 550 ₴

