
IP-відеокамера 12Mp Dahua DH-IPC-EBW81242P-AS-IVC-S2 Fisheye f=1.29mm з мікрофоном (99-00022458)
30 600 ₴
- В наличии
- Код: 99-00022458
12Mp IP Fisheye-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону; підрахунок об'єктів; теплова карта); матриця 1/1.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 12МП (4000x3000@25 к/с); об’єктив Fisheye f=1.29 мм; кут огляду горизонтальний 185°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 2 входи / 2 виходи; мережа RJ45 10/100/1000M; ONVIF, CGI, Milestone, Genetec; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE+, споживання до 14 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø149.8 / 59.8 мм; вага 790 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Підрахунок цілей, Теплова карта |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 790 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Підрахунок цілей, Теплова карта, IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 180 |
| Угол обзора по горизонтали | 185 |
| Кути огляду | Г: 185°, В: 180° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.7" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 14 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE+ |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 12 Мп |
| Роздільна здатність камери | 12 Мп (4000x3000) |
| Размер матрицы | 1/1.7" |
| Розміри | 149.8 х 149.8 х 59.8 |
| Розміри, мм | Ø 149.8 / 59.8 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fisheye |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 1.29 |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 30 600 ₴


