Датчик вібрації з магнітним контактом; дальність детекції 1.5-3.5 м; регульована чутливість; світлодіодна індикація; тампер захисту від злому; живлення DC 6-16 В; струм споживання 20 мА; робоча температура від 0 до +55°С; розміри 25 / 86 / 21 мм; вага 40 г
Датчик вібрації з магнітним контактом; дальність детекції 1.5-3.5 м; регульована чутливість; світлодіодна індикація; тампер захисту від злому; живлення DC 6-16 В; струм споживання 20 мА; робоча температура від 0 до +55°С; розміри 25 / 86 / 21 мм; вага 40 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Texecom |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 1.5-3.5 |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +55 |
| Додаткові характеристики | регульована чутливість, світлодіодна індикація |
| Питание | 6-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Вібрація, Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 20 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Рабочее напряжение | 6-16 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 х 86 х 21 |
| Розміри, мм | 25 / 86 / 21 |
| Сенсори | Датчик вібрації |
| Ток потребления | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик вібрації |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴



