
Кнопка виходу безконтактна врізна YLI Electronic ISK-841B (LED)(K1) (090-00500)
650 ₴
- В наличии
- Код: 090-00500
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; напруга і струм комутації DC 30 В/1 А; AC 125 В/0.5 А; регульований час відімкнення замка 0.5-25 с; регульована дальність детекції 4-10 см; живлення DC 12 В; струм споживання 70 мА; LED-індикація стану роботи; врізний тип монтажу; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розміри 86 / 50 / 37.7 мм; вага 180 г
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; напруга і струм комутації DC 30 В/1 А; AC 125 В/0.5 А; регульований час відімкнення замка 0.5-25 с; регульована дальність детекції 4-10 см; живлення DC 12 В; струм споживання 70 мА; LED-індикація стану роботи; врізний тип монтажу; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розміри 86 / 50 / 37.7 мм; вага 180 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YLI Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 180 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регульований час відімкнення замка 0.5-25 с, регульована дальність детекції 4-10 см, LED-індикація (двоколірна), Живлення DC 12 В, Струм споживання 70 мА |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | — |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 86 / 50 / 37.7 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 50 х 37.7 |
| Розміри, мм | 86 / 50 / 37.7 |
| Световая индикация | Двоколірна |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Ток потребления | 70 мА |
| Сфера использования | — |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴

