
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1643G2-LIZUf=2.8-12mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00024605)
7 830 ₴
- В наличии
- Код: 99-00024605
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.8-12 мм; кут огляду горизонтальний 96.7°-29.7°; ІЧ+LED-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø105 / 252 мм; вага 585 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.8-12 мм; кут огляду горизонтальний 96.7°-29.7°; ІЧ+LED-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø105 / 252 мм; вага 585 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 585 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, PoE, H.264/H.265 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 51.7°-16.7 |
| Угол обзора по горизонтали | 96.7°-29.7 |
| Кути огляду | Г: 96.7°-29.7°, В: 51.7°-16.7°, Д: 114.3°-34° |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 105 х 105 х 252 |
| Розміри, мм | Ø 105 / 252 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 7 830 ₴

