
Плата ДБЖ Trinix PSU-1210LED(BOARD) LiFePO4 з кріпленням на DIN-рейку (41-00061)
1 940 ₴
- В наличии
- Код: 41-00061
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією на 1 канал навантаження, з кріпленням на DIN-рейку; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 10 A; максимальна вихідна потужність 172.8 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісна з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; струм заряду акумуляторної батареї 2 А; розміри 168 / 93 / 55 мм
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Trinix PSU-1210LED(BOARD) LiFePO4 з LED-індикацією, номінальна вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В – вибирається джампером, номінальний вихідний струм 10 А, максимальна вихідна потужність 172.8 Вт, вхідна напруга 190-265 В. Сумісна з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями. ККД 88%. Кріплення на DIN-рейку.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, електромагнітні замки, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери доступу, охоронні датчики та інші пристрої, що працюють від номінальної напруги 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265 В, вхідна частота 50-60 Гц. Високий ККД до 88 %.
- Вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В (вибирається джампером), номінальний вихідний струм 10 А, максимальна вихідна потужність 172.8 Вт.
- Сумісність з літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) напругою до 14.4 В та свинцево-кислотними акумуляторами напругою до 13.8 В.
- Струм заряду акумуляторної батареї 2 А.
- LED-індикація для відображення режимів роботи.
- Захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та глибокого розряду АКБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 172.8 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 16.8 |
| Выходное напряжение | 13.8 В, 14.4 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 5.5 |
| Питание | Від мережі |
| Керування | Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особенности | LED-індикація, Кріплення на DIN-рейку, Високий ККД 88%, Захист від перевантаження, Захист від перенапруги, Захист від короткого замикання, Захист від глибокого розряду |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 168 / 93 / 55 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 168 х 93 х 55 |
| Розміри, мм | 168 / 93 / 55 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип установки | Наружний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 9.3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 940 ₴









