
Датчик витоку газу Trinix TRX-105GD (27-00069)
630 ₴
- В наличии
- Код: 27-00069
Датчик витоку газу Trinix TRX-105GD для виявлення скрапленого газу (LPG), метану (природного газу), діоксиду вуглецю, біогазу, вугільного газу; чадний газ не виявляє. Аварійна концентрація: 6%LEL (±5%LEL). Вбудована сирена 88 дБ.
Застосування
Датчик виявляє горючі гази. Коли датчик TRX-105GD виявляє витік газу в навколишнє середовище і газ досягає встановленої концентрації – спрацьовує тривога, вмикається звукова та світлова індикація, спрацьовує аварійне реле. Коли концентрація вмісту газу в навколишньому середовищі опускається нижче встановленого порога, то детектор автоматично повертається до нормального стану. Датчик можна використовувати в будинках, готелях, квартирах та інших місцях, де може відбутися витік природного газу, для контролю безпеки.
Ключові властивості
- Аварійна концентрація: 6%LEL (±5%LEL)
- Час відгуку: до 30 сек
- Метод тривоги: звукова та світлова
- Гучність звукової тривоги: ≥88 дБ (на відстані 1 м)
- Скидання тривоги: автоматичне, при зниженні концентрації
- Релейний вихід: NC/NO
- Напруга живлення: DC 12/24 В
- Струм споживання: ≤150 мА
- Робоча температура: 0 °C ~ +55 °C
- Тип встановлення: стельовий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 123 |
| Время доставки сигнала тревоги | до 30 сек |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +55 |
| Додаткові характеристики | Релейний вихід (NC/NO), Автоматичне скидання тривоги, Світлодіодна індикація |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 88 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Вуглекислий газ (CO2), Природний газ, пропан/бутан |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | ≤150 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Протокол связи | Дротове |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | DC 12/24 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 103 х 103 х 54 |
| Розміри, мм | Ø 103 / 54 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сенсори | Напівпровідниковий |
| Ток потребления | 150 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Витоку скрапленого газу (LPG), природного газу, діоксиду вуглецю, біогазу, вугільного газу |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Тип сенсора | Напівпровідниковий |
- Цена: 630 ₴








